Hakkımızda

ARB CENTER (Alanya Reklam Bilişim Ltd Şti) 1996'lardan bu yana dayanan tecrübesi bilgisayar alım satım, marka tescil, web tasarım, grafik tasarım (logo, kurumsal kimlik, katalog, broşür), arama motoru optimizasyonu (seo) ve internet hizmetlerinde sektörünün öncü kuruluşlarından birisidir. Firmaların güvenini kazanmayı, kalite ve hizmet anlayışını kusursuz bir yapıda sağlamayı en büyük hedefi olarak görmüş, istikrarlı ve prensipli bir çalışma sistemi geliştirmiştir. Bu sistem içerisinde müşteri memnuniyetini kazanmayı esas alarak, ilişkilerini iş süresi ile kısıtlamayarak, sorunlar karşısında alternatif çözümler sunarak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını titizlikle sürmektedir. 

ARB CENTER Alanya Teknik Servis olarak 22 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle Alanya’da bilgisayar, laptop, tamir ve bakımı yanında klima, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri ve kombi servisi konusunda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Bu uzun deneyim sürecinde daima ileri ivmelenme göstererek başarılı sonuçlara odaklandık. Müşteri memnuniyeti prensibimizle Alanya merkez ve mahallelerinde, konusunda uzman çalışanlarımızdan oluşan ekibimizle 7 gün 24 saat çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin problemleri ile ilgilenmek ve müşteri memnuniyetini amaç edinmiş personel yetiştirmek en önemli ilkelerimizdendir. ARB CENTER Alanya Teknik Servis alanlarında sürekli gündemi takip ederek yenilikçi çözümler üretmekteyiz.

Bu değerlerin yanında siz değerli müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bilgisayar, dizüstü tamir ve bakım servisinin yanında uydu, beyaz eşya, küçük ev aletleri, televizyon, lcd ve led tv tamiri ile de hizmet vermeye başladık.

Bütün küçük ev aletleri, televizyon, bilgisayar servisi ile 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Evinizdeki bilgisayar, televizyon elektrik süpürgesi, halı yıkama makinası, mutfak robotu, buharlı ütü gibi her türlü küçük ev aletlerinin onarım ve bakımını titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Alanya’da iseniz her markadan küçük ev aletleri konusunda da her türlü servis ihtiyacınız için size bir telefon kadar yakınız. 

Top