Klima Servisi

Sağlıklı bir hayat için her sene mutlaka klima bakımı yaptırılması gerekmektedir. Çünkü bakımı yapılmayan klimalar başta fibromiyalji, başağrısı, sinüzit, yüz felci olmak üzere bir çok hastalığa davetiye çıkarır. Bakımı yapılmayan klimalar ortama ağır ve kötü koku yayabilir, ileride klimanızda çok çeşitli arızalar çıkmasına sebep olabilir. Firmamız, ARB CENTER Alanya Teknik Servis klima servisi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle uygun fiyatlarla klima bakımınızı gerçekleştirmekteyiz. Klima bakımı esnasında iç ve dış ünitenizi kimyasal ilaçlarla yıkayarak fanlarının temizliğini ve tozlarından arındırılma işlemini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yine klimanızın bakımı sırasında gaz kontrollerini yaparak bir eksilme söz konusu ise gaz takviyesi de yapmaktayız.

Tekniker Servis Alanya klima arıza tamir servisi. Klima arıza servisi, klima oluşan sorunları hızlıca çözer. Acil klima servis hizmeti uzman klima servisidir.

Alanya'da, klima servisi olarak  klimanızda oluşabilecek tüm arızaların tamirini marka ayırt etmeksizin deneyimli ekiplerimizle orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Yaygın servis ağımız sayesinde Alanya ve yakın çevresinde klima servisi alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti vermekteyiz.

Amacımız sizler yetkili tekelinden kurtarmak hak ettiğiniz hızlı, profesyonel klima teknik servisi hizmetini ekonomik fiyatlar siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlamaktır.

Tekniker Servis klima montajı, klima yer değiştirme, klima de montaj, klima sökülmesi taleplerini profesyonel ekipleriyle sorunsuz bir şekilde koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefiyle gerçekleştirmektedir.
Amacımız sizleri yetkili servis tekelinde kurtarmak, profesyonel servis hizmetlerini en hızlı ve en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Top